Drodzy Pacjenci! Ważne - prosimy o przeczytanie❤

Informujemy, że jesteśmy już do Państwa dyspozycji - w stanach nagłych, bólowych i innych nie cierpiących zwłoki.

Czas epidemii COVID-19 zmienił wiele, nic nie jest już takie jak było....

Nas, naszą pracę i opiekę nad pacjentem obejmują nowe procedury sanitarno - higieniczne.

Jeśli chcecie Państwo umówić się do nas na wizytę prosimy zrobić to telefonicznie lub zgłosić taką potrzebę SMS lub E-mailem.

W zakładce PROCEDURY COVID-19 znajdziecie Państwo dokumenty, z którymi należy się zapoznać przed wizytą. DALSZE INSTRUKCJE POSTĘPOWANIA wynikają z treści dokumentów. Prosimy o wyrozumiałość w wielu kwestiach postępowania w obecnej rzeczywistości.

Na obecną chwilę, niestety, nie zasiądziecie Państwo u nas w poczekalni na kanapie, by przejrzeć prasę, poczytać książki, odpocząć. Nie ma pięknych kwiatów(czytaj żadnych:-)), ulotek, broszur.Do pobrania - PROCEDURY COVID 19

 

Ankieta Bezpieczeństwa

Regulamin


Implanty

Co to jest implant? Jest to element zastępujący korzeń własnego zęba. Jest punktem wyjścia do wykonania stałego uzupełnienia protetycznego.

Stomatologia dziecięca

W naszym Centrum Dzieci i Młodzież przyjmujemy: z przyjemnością, sympatycznie, pogodnie...

Nowoczesne wybielanie

W zaledwie 30 min możecie mieć piękne białe zęby. Z chwilą pojawienia się pierwszych zębów, ich kolor u każdego z nas był idealnie biały.


Dla Państwa wygody zapewniamy

Klimatyzacja
 

Prasa
 

Płatność kartą
 

Kącik dla dzieci
 

Parking
 

Jednorazowe szczoteczki

Woda dla spragnionych


Płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie, informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. Zachęcamy do zapoznania się z płatnościami ratalnymi MediRaty. Więcej