Stomatologia dziecięca


W naszym Centrum Dzieci i Młodzież przyjmujemy

z przyjemnością,
sympatycznie,
pogodnie.


Lekarze potrafią tak oczarować dziecko, że świat stomatologii staje się światem z innej bajki. A za wspólny czas spędzony z lekarzem pociechy wybierają sobie fajne nagrody.


Nieprawdopodobnie kolorowa propozycja dla najmłodszych milusińskich, młodzieży i odważnych dorosłych. Kolorowe wypełnienia do zębów, bajeczne, mieniące się srebrem, złotem, w kolorach różu, błękitu, pomarańczy ...


O zdrowy uśmiech naszych dzieci możemy (i powinniśmy) zacząć dbać jeszcze przed ich narodzeniem.  
W naszym Centrum przyszłe matki dowiedzą się wszystkiego o prawidłowej diecie w czasie ciąży i okresie okołoporodowym.


Młodzi rodzice mogą też nauczyć się, w jaki sposób przeprowadzać zabiegi higieniczne w jamie ustnej niemowlęcia, jak ustrzec je od próchnicy butelkowej (wczesnej) oraz wdrożyć najmłodsze dzieci do samodzielnego mycia zębów.
W naszym Centrum opiekujemy się troskliwie zębami mlecznymi i stałymi u dzieci, dążąc do ich maksymalnego wzmocnienia, poprzez fluoryzację (lakierowanie), lakowanie bruzd, leczenie ubytków próchnicowych.


Dzisiaj, gdy mamy do dyspozycji kolorowe wypełnienia we wszystkich odcieniach tęczy, dzieci myślą o tym, co będzie „po” i to już jest dla nich nagrodą („ … bo, Kasia, moja najlepsza koleżanka z grupy ma różową, a ja chciałabym niebieską jak niebo”).


Drodzy Rodzice, pilnujmy by nasze dzieci myły zęby, co najmniej dwa razy dziennie, u bardzo małych dzieci powtórzmy mycie zębów sami, możemy nawet pomóc wynitkować zęby i najważniejsze!
Pamiętajmy o wizytach kontrolnych.


Na wizyty kontrolne w naszym Centrum dzieci przychodzą raz na trzy -  cztery miesiące.
Drodzy Rodzice, proszę nam wierzyć, kochają nas nie tylko nasze własne dzieci.