Nowoczesne wybielanie


Zawsze możemy mieć piękne białe zęby.

Śnieżnobiałe zęby to rzadkość w naturze.

Piękne, jasne zęby to marzenie każdego z nas. Marzenia mają to do siebie, że się spełniają lub nie. Możemy przybliżyć znacznie ich spełnienie, wykorzystując nowoczesne inteligentne systemy wybielające.

Możemy poddać się zabiegowi, dzięki któremu nasze zęby będą olśniewająco białe.

Warunkiem koniecznym jest sanacja jamy ustnej i monitorowanie całego procesu wybielania przez lekarza stomatologa w czasie wizyt kontrolnych.

Procedura wybielania może być przeprowadzona w gabinecie stomatologicznym przez lekarza stomatologa lub w warunkach domowych przez pacjenta lub łącząc obie te metody.

Wybielanie odbywa się poprzez aplikację substancji wybielającej na zewnętrzne powierzchnie zębów. Wymagane jest stosowanie wykonanej w warunkach laboratoryjnych nakładki na zęby.

Przy wybielaniu w warunkach domowych pacjent nosi nakładkę z żelem wybielającym przez określoną ilość godzin dziennie lub w czasie nocnego spoczynku.

Wybielając zęby w gabinecie stomatologicznym uzyskujemy natychmiastowy rezultat - pacjent opuszcza gabinet z jaśniejszymi zębami i cały proces jest pod kontrolą lekarza.

W naszym Centrum stosujemy sprawdzone od wielu lat preparaty produkcji USA, posiadające odpowiednie atesty.

Drodzy Państwo, rozjaśniamy uśmiech?