O NAS

Na Ursynowie jesteśmy z Państwem 32 lata !!! :-)

Naszą działalność rozpoczynaliśmy w 1991r. jako Gabinet Stomatologiczny Mipar-Dent Małgorzata Rakowska, przy ul. St.Kazury 24 w Warszawie.

W 1997 roku gabinet został przeniesiony nieopodal. Nasz nowy adres to ul.St. Kazury 26.

W tym czasie podnieśliśmy wszelkie standardy świadczenia usług stomatologicznych, zwiększyła się powierzchnia użytkowa, wzrósł komfort dotyczący obsługi pacjenta.

Już wtedy, jako jeden z pierwszych gabinetów w Warszawie, wprowadziliśmy nowoczesny, całkowicie  bezpieczny system  wykonywania małych zdjęć rentgenowskich, przy użyciu radiografii cyfrowej(RVG). Już wtedy wdrożyliśmy komputerową, elekrtoniczną dokumentację medyczną.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Naszych pacjentów, sterylizacja narzędzi służących do zabiegów stomatologicznych, wg najwyższych standardów,zaczęła odbywać się w autoklawie, (całkowita ochrona przed zakażeniami) firmy Melag.

Dla dobrego samopoczucia Naszych pacjentów wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w klimatyzację.

Wtedy też rozszerzyliśmy zakres usług stomatologicznych zapraszając do współpracy lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii.

Od tego czasu nieustannie wprowadzamy różne nowości stomatologiczne ułatwiające pracę nam, lekarzom, a Naszym pacjentom pozwalające na bezstresowy odpoczynek podczas wizyt stomatologicznych.

Migawki z tamtego okresu naszej działalności możecie Państwo obejrzeć w mapach google.

Od 2010 roku służymy Państwu opieką stomatologiczną w Centrum Stomatologicznym Uśmiechnij się

przy ul. Teligi 5/8 (wejście od ul. Cynamonowej)

Zmieniliśmy miejsce, ale nie standardy. Nadal jesteśmy po to, by Państwu żyło się zdrowiej, przyjemniej, ładniej.
Nasza wiedza i umiejętności pozostają do Państwa dyspozycji.

W tym miejscu, poza wszystkimi elementami gwarantującymi najwyższy standard leczenia, o których pisaliśmy wyżej w odniesieniu do poprzedniego gabinetu,m.in. postawiliśmy na rozwój w leczeniu endodontycznym. Wprowadziliśmy mikroskop, systemy endodontyczne do opracowywania i wypełniania kanałów.

Dysponujemy gabinetem specjalnie przygotowanym do leczenia dzieci.

Nowoczesna sterylizatornia zaopatrzona w  dwa autoklawy,systemy mycia i  dezynfekcji gwarantuje Państwa bezpieczeństwo podczas wszystkich zabiegów(narzędzia używane podczas zabiegów są indywidualnie pakietowane i otwierane dopiero tuż przed zabiegiem w Państwa obecności).

Zmieniamy się ciągle, by nam pracowało się lepiej a Państwu było przyjemniej.

Nie możemy zawieść Państwa zaufania,którym nas obdarzacie.

 

Zapraszamy z uśmiechem :-)